Please enable JS

Budowa sauny modułowej w Aquaparku Fala w Łodzi

W oparciu o opracowania projektowe wstępne i ustalenia z Inwestorem ustalono zakres przedsięwzięcia polegający na budowie budynku wolnostojącego nietrwale związanego z gruntem - sauny modułowej przewidzianej dla 60 osób w konstrukcji umożliwiającej jej „mobilność” – przestawianie wg potrzeb w różne lokalizacje na terenie zewnętrznym obiektu Aquapark Fala w Łodzi.

 

 

 

Modułowa sauna fińska:

Wymiary pomieszczenia 7 x 9m

Wysokość pomieszczenia 2,6 - 2,9m

Konstrukcja drewniana na stalowej ramie stanowiącej konstrukcje podłogi.

Podział na elementy:

- dach dzielony na min. 3 części,

- ściany dzielone na  min. 12 części,

- podłoga dzielona na min. 3 części.

Okap dachu min. 100cm nad wejściem głównym.

Okap wykonany z trzech stron, stanowiący osłonę i element architektoniczny. Elementy drewniane dekoracyjne przy wejściach.

Konstrukcja – drewno klejone.

Wymiary zewnętrzne budynku – 10m x 9m.

Przewiduje się instalacje elektryczne sterowania, odczytu temperatury i wilgotności oraz nagłośnienia i oświetlenia w systemie liniowym LED kolorowym (RGB) oraz instalację do projekcji na suficie sauny z ekranami w technologii LED o rozdzielczości HD (odległość ekranu od szklanej zabudowy sufitu 10cm).

Sterowanie zarówno oświetleniem pomieszczenia jak i systemami projekcji sufitowej i nagłośnienia a także odczyty wilgotnościomierza i temperatury muszą umożliwiać poprzez system wewnętrznej sieci teletechnicznej obiektu oraz poprzez sygnał Wi-Fi np. z laptopa. System teleinformatyczny obsługujący poszczególne urządzenia powinien być kompatybilny z instalacją istniejącą sieci teletechnicznej komputerowej sieci obiektu z recepcji i biur – sterowanie indywidualne.